HBmag هر آنچه درباره استانبول لازم است بدانید
Hbgroup
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
HBmag
دسته بندی ها
بازگشت به سایت
خرید خانه در استانبول زندگی در استانبول گردشگری در استانبول شهروندی ترکیه گپ تایم استانبول فیلم و سریال ترکیه حساب بانکی و سرمایه گذاری در ترکیه
پرداخت قبض با اپلیکیشن زراعت بانک ترکیه

پرداخت قبض با اپلیکیشن زراعت بانک ترکیه

آموزش کامل کار با اپلیکیشن زراعت بانک ترکیه حتی از ایران و کارهایی مثل پرداخت قبوض آب ، برق ، و گاز در ترکیه چالشی هستش که امروز ما آموزش کامل پرداخت قبض با زراعت بانک در ترکیه رو آموزش می‌دهیم.
مجموع بازدید : 559 زمان مطالعه : 1 دقیقه و 55 ثانیه

پرداخت قبض با زراعت بانک، مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. ایرانیان زیادی به دلایل مختلف تو ترکیه زندگی میکنند بعضی ها بخاطر کار تو ترکیه هستند برخی دیگه خرید ملک درترکیه  انجام دادن و  ویزای اقامت ترکیه رو دارند و همه اینها یکی از دغدغه هایی که دارند پرداخت قبوض آب ، برق ، و گاز  در ترکیه هستش که امروز ما آموزش کامل پرداخت قبوض توسط "زراعت بانک" در ترکیه رو به شما آموزش میدیم تا با خیال راحت هر جا که هستید بدون نیاز به مراجعه به بانک قبوض خودتون رو از طریق اپلیکیشن زراعت بانک ترکیه پرداخت کنید.

پرداخت قبض با زراعت بانک

طریقه پرداخت قبض با زراعت بانک

1-    برای پرداخت قبض با زراعت بانک، ابتدا از گوگل پلی برای گوشی های اندرویدی و یا از اپل استور برای گوشی های ios  اپلیکیشن زراعت بانک رو دانلود و نصب کنید.

پرداخت قبض با زراعت بانک

2-   برای پرداخت قبض با زراعت بانک پس از نصب وارد بخش لاگین میشید و گزینه لاگین رو میزنید.

پرداخت قبض با زراعت بانک

3-    شماره مشتری coustomer number  یا همون شماره کیملیک خودتون رو وارد میکنید ، در فیلد بعدی پسورد خودتون رو وارد میکنید و روی گزینه next  کلیک میکنید .