HBmag هر آنچه درباره استانبول لازم است بدانید
Hbgroup
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
HBmag
دسته بندی ها
بازگشت به سایت
خرید خانه در استانبول زندگی در استانبول گردشگری در استانبول شهروندی ترکیه گپ تایم استانبول فیلم و سریال ترکیه حساب بانکی و سرمایه گذاری در ترکیه
سینماهای روباز استانبول

سینماهای روباز استانبول

سینماهای روباز استانبول، موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. هنگامی که هوا گرم‌تر می‌شود، بیشترین تمایل و رغبت افراد به خارج شدن از خانه، گردش و تفریح در محیط‌های باز افزایش می‌یابد.
مجموع بازدید : 333 زمان مطالعه : 4 دقیقه و 2 ثانیه

سینماهای روباز استانبول، موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. هنگامی که هوا گرمتر میشود، بیشترین تمایل و رغبت افراد به خارج شدن از خانه، گردش و تفریح در محیطهای باز افزایش مییابد. به منظور جذب مهمانانی که در تابستان به استانبول سفر میکنند، مسئولان شهری این شهر برنامههای متنوع و جذابی را در نظر گرفتهاند.

این برنامهها شامل تورهای تاریخی، بازدید از موزهها، سفرهای قایقرانی در بوسفور و تقویت برنامههای فرهنگی و هنری میشوند. از طرفی، شهر این امکان را فراهم کرده است تا افراد بتوانند در فضاهای سبز شهر، پارکها و باغات عمومی ورزش و تفریح خود را انجام دهند. همچنین در شهر استانبول بازارهای محلی، رستورانها و کافههای باز در دسترس گردشگران است تا بتوانند در آنجا غذا بخورند و لذت ببرند.

سینماهای تابستانی روباز یکی از فعالیتهای جذاب در استانبول هستند. اگرچه تعداد آنها زیاد نیست، اما میتوانند یک شب خاطرهانگیز را در سفر تابستانه با تور استانبول برایتان رقم بزنند. با همراهی با استانبول سرا، میتوانید با سینماهای تابستانی استانبول آشنا شوید.

سینماهای روباز استانبول

Vialand Acık Hava Sineması؛ از سینماهای روباز استانبول

Cinemaximum، پخشکننده فیلم محبوب در استانبول یا شاید تمام ترکیه است. این شرکت، مجموعههای سینمایی با کیفیت را در مراکز خرید و نقاط مهم شهر ایجاد کرده است. با ارائه تجربه سینمایی بهتر و جذاب برای مردم، Cinemaximum به عنوان مقصد اصلی برای دیدن فیلمهای جدید و هیجان انگیز در استانبول شناخته میشود.

با داشتن تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز، Cinemaximum برای علاقهمندان به سینما یک تجربهی واقعی و تلفیقی از صدا، تصویر و تکنولوژی فراهم میکند. همچنین، این شرکت به برنامههای ویژهای مانند نمایشهای متعدد و پیشنمایشهای اختصاصی پرداخته و تلاش میکند تا تجربهی سینمایی را به یک سطح بالاتر برده و فراوانی گزینهها را برای علاقهمندان به سینما فراهم کند. به همین دلیل، Cinemaximum به عنوان یکی از بهترین پخشکنندههای فیلم در استانبول و ترکیه شناخته میشود

شرکتی که در مجموعه تفریحی ویالند فعالیت میکند، با ارائه سینمای روباز در تابستانها توانسته است مجموعه خود را در این شهر بهبود بخشد. این سینما هر شب تابستان فیلمهای جذابی را با تاخیر نسبت به اکران جهانی پخش میکند، با این حال برای آگاهی از فیلمهای پخش شده باید صفحه فیسبوک این مجموعه را دنبال کنید. پخش فیلمها در ساعت ۱۰:۱۵ شب برگزار میشود به استثنای روزهای بارانی.