HBmag هر آنچه درباره استانبول لازم است بدانید
Hbgroup
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
HBmag
دسته بندی ها
بازگشت به سایت
خرید خانه در استانبول زندگی در استانبول گردشگری در استانبول شهروندی ترکیه گپ تایم استانبول فیلم و سریال ترکیه حساب بانکی و سرمایه گذاری در ترکیه
رستوران های استانبول

رستوران های استانبول

. بسیاری از افراد پس از کسب اقامت در ترکیه به عنوان اولین تعاریف خود از این کشور، آن را مهاجرت به سرزمین غذاهایی نسبت می‌دهند که هر ذائقه‌ای را وسوسه می‌کند
مجموع بازدید : 393 زمان مطالعه : 3 دقیقه و 47 ثانیه

رستوران های استانبول مبحثی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. استانبول، شهر مسحورکننده‌ای که دو قاره را در بر می‌گیرد، نه تنها به خاطر تاریخ غنی و میراث فرهنگی‌ آن، بلکه به تنوع  غذایی فوق‌العاده‌اش مشهور است. بسیاری از افراد پس از کسب اقامت در ترکیه به عنوان اولین تعاریف خود از این کشور، آن را مهاجرت به سرزمین غذاهایی نسبت می‌دهند که هر ذائقه‌ای را وسوسه می‌کند. در این مقاله به بررسی صنعت غذایی پررونق استانبول می پردازیم و برخی از بهترین رستوران‌های استانبول را که حتما باید یک بار در عمرتان تجربه کنید را معرفی می‌کنیم.

صنعت غذا در رستوران های استانبول

صنعت غذا در استانبول، طیف وسیعی از سلیقه‌ها و ذائقه‌ها  را در بر می‌گیرد. موقعیت جغرافیایی منحصربه‌فرد این شهر، به عنوان پیوندی بین اروپا و آسیا، بر سنت‌های آشپزی آن تأثیر گذاشته‌است و در نتیجه ادغام قابل توجهی از طعم‌های ترکی، عثمانی، مدیترانه‌ای و خاورمیانه‌ای را در یک رستوران ترکیه تجربه خواهید کرد. استانبول از غرفه‌های سنتی غذاهای خیابانی گرفته تا رستوران‌های با کیفیت عالی، سنت و نوآوری را در کنارهم قرارداده و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از غذا را برای مردم محلی، گردشگران و افرادی که قصد کسب اقامت در ترکیه را دارند به یادگار می‌گذارد.

بهترین رستوران‌های استانبول

با وجود جذابیت‌های فراوانی که از غذاهای ترکیه گفتیم حتما حالا برایتان سوال شده که برای خوردن غذا در ترکیه کجا بریم؟ پس این لیست از بهترین رستوران‌های استانبول قطعا به کارتان خواهد آمد:

·        رستوران میکلا

رستوران میکلا که یکی از بهترین رستوران های استانبول است، بر روی پشت بام هتل مارمارا پرا واقع شده‌است، نه تنها یک تجربه لذیذ غذایی در یک رستوران ترکیه را برایتان رقم می‌زند، بلکه منظره‌ای خیره‌کننده از خط افق استانبول را مقابل چشمانتان خواهید دید. میکلا که به خاطر ترکیب غذاهای ترکی و اسکاندیناویایی خود شناخته‌شده‌است، با غذاهای خلاقانه‌ای که توسط سرآشپز مهمت گورس تهیه شده، همواره مشتریانش را شگفت‌زده می‌کند. تعهد این رستوران به ترکیب طعم‌های سنتی ترکی با تکنیک‌های معاصر، آن را به بهترین انتخاب برای علاقه‌مندان به تجربه یک رستوران ترکیه ای خوب تبدیل کرده‌است.